Jelwek Watch

Nowy

Drukowany w technologii FFF zegarek Jelwek Watch

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

243,09 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

   aa

Zegarek Jelwek oparty o elementy drukowane na drukarce 3D w technologii FFF (fused filament fabrication) z materiału drewno podobnego.

    Materiał do druku pochodzi z Niemiec (ciemniejszy LayWood) oraz z Holandii (jaśniejszy WoodFill). Części z filamentu drukujemy na drukarce Prusa i3. Czas wydruku elementów do zegarka średniego rozmiaru wynosi 3.5 godziny. Po procesie drukowania, części przechodzą kontrolę jakości i po pozytywnym jej przejściu dopuszczane są do montażu.  

    Sercem zegarka jest mechanizm kwarcowy japońskiej firmy Miyota. Drobne podzespoły takie jak teleskopy, koronka czy wałki dostarczane są przez Polską firmę. Całość montowana jest przez rzeszowskiego zegarmistrza.

    Przyjemnośc noszenia dopełnia niewielka waga zegarka, gdyż wynosi ona zaledwie 45 gram. Zegarek posiada stylowe metalowe zapięcie oraz możliwość regulacji długości bransolety. Wysyłany jest w oryginalnym opakowaniu wraz z kartą gwarancyjną z numerem seryjnym oraz podpisem prezesa firmy Jelwek Sp. z o. o. 

    Po zakupie należy podać obwód ręki oraz kolor zegarka, który chce się otrzymać. Realizacja zamówienia do 5 dni roboczych.